Logowanie

Aktualności

Wilki poległy w boju

• autor: lks_nedza, 2014-08-30 19:41

Po typowym meczu walki, nie stojącym na najwyższym poziomie przywozimy z Wilczej trzy punkty. Mimo prowadzenia gospodarzy, wygrywamy 2:1 (0:1), a bramki dla naszej drużyny zdobyli Patrick Gwóźdź i Adam Baron.

Mecz nie był porywającym widowiskiem, a składne akcje można policzyć na palcach jednej ręki. Tuż przed przerwą dobrej okazji po podaniu Mariusza Frydryka nie wykorzystuje Michał Stroka, który próbował uderzać szczupakiem, ale z dwóch metrów nie trafił do bramki. Lepiej główkowali kilka chwil później gospodarze. Po rzucie rożnym najwyżej wyskoczył Jacek Wiśniewski, a jego podanie efektownym szczupakiem zawodnik Wilków zamienił na bramkę. W drugiej połowie spotkanie nieco się ożywiło. Wyrównanie pada po podaniu z boku pola karnego, a piłkę do pustej bramki z najbliższej odległości posyła Patrick Gwóźdź. Ten sam zawodnik miał też udział przy drugim golu. Ładna klepka z Adamem Baronem i ten drugi z ostrego kąta ustala wynik. Mieliśmy szansę na jeszcze jednego gola, ale strzał Mariusza Frydryka wybił z linii bramkowej kapitan gości Jacek Wiśniewski. Wygrywamy trudne spotkanie, a na największe słowa uznania zasłużył dziś Tomek Czerny, który niemal perfekcyjnie kierował naszą linią obrony.