LKS 1908 NĘDZA - strona nieoficjalna

Przegrywamy z przeciwnikiem i sędziami !!

• autor: lks_nedza, 2014-08-23 21:05

W  trzeciej  kolejce mierzyliśmy się z rezerwami Energetyka ROW  Rybnik, ale  jak się okazało musieliśmy się zmierzyć jeszcze z rozjemcą tego spotkania, którego  decyzje budziły  kontrowersje, a ta z 24 min była dla nas zabójcza.

Po  pierwszych  minutach, które zdominowali  piłkarze z Rybnika, mecz  zaczął się wyrównywać i wtedy właśnie nadeszła feralna minuta. Zamieszanie  pod  naszą bramką, najpierw wspaniała interwencja naszego bramkarza, odbita piłka pada łupem gospodarzy, ale kolejna próba strzału zostaje zablokowana, ponownie strzelają gospodarze, Michał Stroka stojąc prawie  na linii bramkowej rzuca  się i barkiem wybija piłkę, która wychodzi w pole, po chwili sędzia przerywa grę i wskazuje na 11 metr. Zdziwieni gospodarze dostają w prezencie rzut karny, a my czerwoną kartkę dla Michała, w dyskusji, żółtą kartkę dostaje Artur Potaczek, by za kilka minut, za faul dostać drugą i od 30 minuty gramy w 9 i na dodatek tracimy drugiego gola. W 45 min. przeprowadzamy kontratak, ale Tomek  Wolski z bliskiej  odległości nie trafia do bramki.

Druga połowa  to zdecydowana przewaga gospodarzy, którzy grają głównie w poprzek boiska, ale pomimo przewagi dwóch zawodników, nie stwarzają sytuacji pod naszą bramką. Szkoda, że decyzje sędziego wypaczyły przebieg  spotkania, bo nie wiadomo jakim  wynikiem mogło się to skończyć?

Naszej drużynie należą się słowa uznania, za walkę i zaangażowanie, pomimo gry w dziewiątkę nie straciliśmy więcej bramek, a jeszcze kilkakrotnie udało się nam postraszyć gospodarzy. Już w środę okazja na kolejne 3 pkt. naszym przeciwnikiem będzie Zamkowiec Toszek, mecz rozpocznie się o 17.30.

autor: ~PWS 2014-08-24 08:11:09

avatar Mecz środowy z Toszkem o godzinie 18.00

autor: ~JO2 2014-08-24 16:22:28

avatar "Wypaczyły", a nie "wypatrzyły"
sjp.pwn.pl/slownik/2540093/wypatrzy%C4 %87
sjp.pwn.pl/haslo.php?id=68339

autor: ~WJ 2014-08-25 11:04:12

avatar SlZPN zmienił godzinę rozegrania spotkań w IV kolejce na 17.30. Info na stronie SlZPN

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Brak aktywnych ankiet.

LKS Gwiazda SkrzyszówLKS 1908 Nędza